Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/malinoweskarby/domains/malinoweskarby.pl/public_html/modules/mod_bootstrapnav/helper.php on line 77

Masz pytania?

 ZADZWOŃ 515 744 181

Uroczystości ślubnej i weselnej towarzyszą wielkie emocje. Najczęściej najpierw są długie przygotowania, dokonywanie wyborów, presja czasu, pośpiech i pilnowanie terminów. Celem jest piękna uroczystość, przeżycie w cudownej atmosferze tej, jednej z najwspanialszych chwil w naszym życiu. 

 

Z doświadczenia wiemy, że pozytywne emocje i uczucie łączące Parę Młodą jest najważniejsze. Wiemy jednak także, że wpływ na ich samopoczucie i przybyłych gości, ma również wszystko to, co ich otacza.

Mamy tu na myśli cały aspekt wizualny uroczystości ślubnej i weselnej. Część dekoracji, ozdób można kupić, ale pozostałe znacznie bardziej opłaca się wypożyczyć.

 

Właśnie w tym miejscu znajdziecie Piękny Napis LOVE, stojaki wraz z lampionami, sztalugi ozdobne, dekoracje szklane, świece i przede wszystkim niesamowite ścianki kwiatowe i ledowe za Parę Młodą.